Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie zjeść najlepszego burgera w Lublinie? Ranking TOP 6

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 maja 2018 r. o 21:36 Powrót do artykułu
Ostatnio trafiłem na Pub Koniec - obecnie dla mnie najlepsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Pubie KONIEC burger Hawajski robi wrażenie, polecam :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pub Koniec polecam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po przeczytaniu tych komentarzy skusiłam się na burgera w "Pub Koniec" mimo, że nie było tego miejsca w rankingu, teraz już Wiwk dlaczego. Jedynym racjonalnym wytłumaczeniem jest to, że te pochlebne opinie pisali sami właściciele lub pracownicy tego lokalu. Po przekroczeniu progu, od razu uderzyła we mnie woń starej frytury, już wtedy miałem duże wątpliwości. Gdy dostałem ładnie I schludnie zaplanowaną paczkę( wcześniej zamówiłem telefonicznie pozycje w menu, która mnie najbardziej zainteresowała I pojechałem tylko po jej odbiór na wynos ) stwierdziłem, że odniosłem mylne wrażenie I zawartość może mnie pozytywnie zaskoczyć. Często jadam burgery, w różnych miastach naszego kraju, ale czegoś takiego nawet się nie spodziewałem... jedyne do czego nie mogę się przyczepić, to świeże warzywa I pikle. Natomiast bułka była upieczona i zgnieciony na podeszwe, mięso było źle przyprawione, kwaśne I obok 100% wolowiny, to raczej nawet nie leżało. Sos, to raczej mieszanka tych podstawowych, najtańszych sosów z wiaderka( często spotykałem się z lepszymi w hamburgerach sprzedawanych w butach przy dworcach, czy plywalniach miejskich, mimo, że cena nie przewyższała 10 zł). Mogę zgodzić się tylko z tym, że frytki były domowe, ale I tak zniszczyli je stara fryturą, której woń zapamiętam na długo. Ja ten lokal będę omijal szerokim łukiem, a osoba, którzy mieli ochotę wybrać się tam na burgera, polecam lepiej iść do tej przysłowiowej budy przy dworcu, lub do jednego z lokali zamieszczonych rankingu powyżej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...